21-22 липня відбувся Другий Всеукраїнський мисливський форум на базі мисливсько-спортивного комплексу „Сокіл“. Враження — найпозитивніші! У порівнянні з минулим роком людей було менше, але атмосфера була дуже тепла. Відбувся круглий стіл, на якому були присутні 11 експертів (представники науки, держслужбовці та члени громадських організацій). Як і планувалося, обговорили найбільш важливі і актуальні на сьогодні теми для мисливства і мисливського господарства. З найбільш гострих проблем в першу чергу виділили активність псевдоекологів, зокрема Борейко, на другому — дуже високий рівень браконьєрства і недостатню з боку мисливців популяризацію мисливства. До речі, я говорила в тому числі і про те, що наша група активно працює в цьому напрямку і за нашою ініціативою була створена група „Життя мисливців“.

Одностайно дійшли висновку, що всім мисливцям необхідно максимально об'єднуватися для вирішення озвучених проблем. Інакше з ініціативи псевдоекологів в Україні полювання закриють на 25 років, а після закінчення цього терміну відроджувати вже буде нічого і в першу чергу нікому, оскільки виросте покоління, далеке від полювання і урвуться традиції і вміння, що передаються з покоління в покоління.

 С. А. Андросюк представив присутнім нещодавно створену громадську організацію „Всеукраїнська мисливська спілка“, яка сьогодні може стати інструментом для вирішення перерахованих вище питань, якщо мисливці України об'єднаються. З моєї точки зору дуже важливо, що члени „Спілки“ поділяють наші погляди на існуючу ситуацію і готові до активних дій заради її зміни на краще. Як і було анонсовано раніше — до „Спілки“ входять регіональні підрозділи, керівники яких входять до Ради, є голова спілки, виконавчий директор, керівні пости — виборні. До речі, в якості одного з підрозділів створена „Жіноча мисливська Ліга“, до якої входять жінки-мисливці.

Два дні поспіль проходили змагання („Єгерські багатоборства“, змагання зі стрільби та багато інших), майстер-класи — з обробки трофеїв, приготування дичини, з ловлі коропа і не тільки. Були торговельні намети, в яких можна було придбати від мисливського одягу або меду до підсадних опудал і бісерних прикрас.

У єгерськоиу багатоборстві найшвидше подолала перешкоди команда МСК „Сокіл“, але як господарі, вони йшли поза заліком. Етапи були дійсно складні, при цьому в командах були і дівчата, які показали відмінні результати.

Мисливські стрільби на кубок МСК „Сокіл“ проходили 22-го в першій половині дня на двох майданчиках — компакт-спортинг (25 мішеней) і „Мисливська стежка“ (15 мішеней). Участь взяло близько 15 осіб, при цьому були дві додаткові категорії — „Юніори“ і „Жінки“. Призи стрільцям-переможцям та тим, хто відзначився, надали фірма „ТАХО“ і мережа магазинів „Мисливець“. До речі, були учасники і з групи „Душа мисливця“! І навіть зайняли 4-е місце в загальному заліку і 1-е в категорії „Жінки“.

Щира подяка організаторам і спонсорам — провести такий захід — величезна праця! Сподіваюся, що в наступному році відбудеться і третій Всеукраїнських мисливський форум! А для нас всіх — потрібно об’єднуватися і активно відстоювати свої інтереси!

Трохи світлин з Другого Всеукраїнського мисливського форуму

Другий Всеукраїнський мисливський форум

На змаганнях зі стрільби

На змаганнях зі стрільби

На змаганнях зі стрільби (фото Василя Новицького)

На змаганнях зі стрільби (фото Василя Новицького)

Календар

Листопад 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 1

HANDMADE від науковців