Останніми роками у свідомості багатьох людей мисливиць, на жаль, означає убивця. Про те, що мисливствознавство — це наука, яка використовує методи багатьох фундаментальних та прикладних наук (зоології, ботаніки, етології, екології, біогеографії, економіки, морфології, фізіології, генетики, ветеринарії, лісівництва, соціології, права) багато хто взагалі навіть не здогадується. І в більшості випадків зовсім не розрізняють мисливців та браконьєрів.

Ситуація нагадує те, що відбувається з фундаментальною наукою в Україні, — люди не розуміють її завдання і вважають, що вона не потрібна. І тільки спільні зусилля вчених-ентузіастів змогли змінити ситуацію за останні 4 роки у кращий бік.

Сьогодні мисливці України об'єднуються з метою показати різницю між справжнім мисливцем, який в першу чергу зацікавлений у збереженні дикої фауни, і браконьєром, навіть якщо у останнього є посвідчення мисливця.

У фейсбуку створена група „Життя мисливця“, в якій кожен може побачити практичні дії з боку мисливців для збереження тварин у мисливських угіддях. В групі можна задавати будь-яке запитання, що пов'язане з даною темою, а бажаючі можуть долучитися для участі у конкретних заходах з підгодівлі тварин тощо. Ми відкриті для спілкування і діалогу!

 

П.С. Члени групи „Життя мисливця“ категорично проти методів, які пропагуються псведоекологами на своїх сторінках, зокрема КЕКЦ на чолі з Борейком, оскільки низка вимагає силових підходів, у тому числі знищення майна мисливських господарств, спалювання веж, що може привести до пожеж і знищення великих ділянок лісу та багатьох тварин.

Заходьте до групи, задавайте питання — будемо раді спілкуванню!
https://www.facebook.com/groups/ZhittyaMislivtsiv/

Календар

Жовтень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
30 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31 1 2 3

HANDMADE від науковців